Hakkımızda

İnternet teknolojilerini kullanarak firmanıza fayda sağlayabilmeyi hedefledik!

İnternet alt yapılarının artık bir zorunluluk haline geldiği günümüzde teknolojinin sunduğu olanaklardan sonuna kadar yararlanarak firmaların işlerini daha hızlı ve daha kolay yapabilmelerini, bunu başarırken de kendilerine ekonomik avantajlar sunabilmeyi hedefliyoruz.

Tanıtım

DNB Teknoloji Sistemleri Anonim Şirketi hayatın her alanında internet kullanımının gereklilik haline geldiği bir dönemde, web teknolojilerinin yaşam standartlarını yükseltebilmek amacı ile kurulmuştur. Felsefemiz; firmalar için sade, kolay kullanılır, güvenlik seviyesi yüksek, toplumda her kesimin anlayabileceği ve rahatlıkla kullanabileceği internet çözümleri sunabilmektir. Bunu başarırken aynı zamanda firmalara ekonomik avantajlar sunabilmeyi, teknolojiyi yakalamanın ekonomik yollarını gösterebilmeyi ve optimum maliyetler ile teknolojinin kaldıraç olarak nasıl iş hayatında kullanılabileceği konusunda önderlik yapabilmeyi amaçlıyoruz.

Bizi farklılaştıran nokta, teknolojiden, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için yararlanıyor olmamız ve ürettiğimiz iş modelidir. Biz, İnternet teknolojilerinin yaşam standartlarını yükseltebileceğine ve hayatımıza kolaylıklar getirebileceğine inanıyoruz. Teknolojiyi yorumlarken güvenlik, sağlamlık, sadelik ve kolay kullanım prensiplerimizi oluşturmaktadır. Bu şekilde internet teknolojilerini herkesin kullanabileceği güzel bir araca dönüştürebilmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Profesyonel, alanında uzman insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı hedefleyen, internet sektörünün öncü firmaları arasında yer almak.

Misyonumuz

Web teknolojilerini kullanarak yaşam standartlarını yükseltmek.

Kalite Politikamız

Müşteri deneyimini artırmak için sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek yasalara tam uyumlu olmayı, sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.