Yasal Uyarı

Bu İnternet sitesindeki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak, yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğası gereği bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir.

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, DNB Teknoloji Sistemleri Anonim Şirketi üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmayan ve üçüncü şahıslarca yönetilen İnternet sitelerine ulaşılabilmektedir. DNB, diğer İnternet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır; anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir.

DNB üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. DNB üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri DNB tarafından açıkça yasaklanmış olup; telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir:

  • Logomuzun yetkisiz kullanımını içeren linkler,
  • Framing, inline linkler ya da metataglar,
  • Hyperlinks veya kaynak bulucuyu (URL) gizleyen ve ana sayfayı atlayan link türleri.

DNB, yasal uyarı dokümanı üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.